Virtueel predikantenbord

In veel kerken hangt een predikantenbord. Hierop staan alle voorgangers vermeld, die in de gemeente werkzaam zijn of geweest zijn. Vrijburg kent zo’n bord niet. Dat past ook niet in de kerkzaal dus daarom zetten wij het op de website.

REMONSTRANTSE PREDIKANTEN:

ds. G. van Gorkom 1875 – 1897
dr. J.A. Beijerman 1898 – 1922
ds. A.M.A. Reynders juli 1901 – september 1923
dr. K.F. Sparnaay februari 1923 – april 1938
ds. W. Mackenzie mei 1924 – januari 1959
ds. G.J. Sirks oktober 1931 – juni 1949
ds. F.E. van Leeuwen september 1935 – juni 1937
dr. H.J. Heering september 1937 – januari 1941
dr. J.F. van Royen september 1938 – april 1955
ds. H.J.W. Modderman oktober 1938 – januari 1971
dr. L.J. van Holk april 1944 – september 1944
ds. N. van Gelder januari 1947 – juni 1948
ds. P.M. Luca september 1949 – september 1980
dr. G.J. Hoenderdaal maart 1950 – september 1958
ds. J.J. van Hille april 1956 – december 1977
ds. F.E. van Leeuwen oktober 1959 – februari 1974
ds. W. Muilwijk september 1960 – oktober 1962
prof. dr. J. van Goudoever oktober 1974 – april 1989
ds. J.W.H. Blaauw september 1978 – september 1999
ds. J.G. Paardekooper november 1981 – mei 1994
ds. P.A.P.E. Kattenberg februari 1990 – juni 1995
ds. Y. Poppinga augustus 1999 – januari 1999
ds. L.J. Lijzen januari 1996 – december 2007
ds. A.A.I.M. Mikkers augustus 2000 – november 2004
ds. J.H. Roselaers januari 2010 – augustus 2013
ds. J. de Valk september 2013 – september 2020
ds. J. van Malde juni 2016 – heden
ds. J.H. Roselaers augustus 2017 – heden

VRIJZINNIG PROTESTANTSE PREDIKANTEN:

ds. D. Bakker september 1927 – juni 1931
ds. W.A.F. van Dijk september 1927 – september 1929
ds. B.J. Aris maart 1932 – oktober 1947
ds. J.E. Cannegieter juni 1944 – oktober 1946
ds. J.M. de Jong januari 1948 – maart 1955
ds. P. Mentzel augustus 1948 – februari 1950
ds. H.J. Kater april 1950 – mei 1976
ds. H. de Nie april 1956 – september 1982
dr. C. Rozemond april 1983 – mei 1987
drs. F. Hemrica augustus 1986 – januari 1988
drs. L.W. van Reijendam-Beek maart 1988 – december 1999
ds. E. Baars oktober 2000 – oktober 2006
ds. J.J. van der Vaart juni 2008 – augustus 2016
ds. Lodewieke Groeneveld januari 2020 – heden